Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa

Număr anunț
DA41041712
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SAT POGANA (CUI 28437707)
Furnizor / câștigător
WOODLAND RAISE S.R.L. (CUI 38962592)
Cod CPV
03418100-4 · Lemn de esenta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.360 RON
Valoare atribuită
15.360 RON
Data publicării
24.08.2026 21:47
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.360 RON

din 15.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.