Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Service / mentenanță preventivă Sistem microfluidica SpinSplit
- Număr anunț
- DA41030313
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- NANOTEAM SRL (CUI RO36665722)
- Cod CPV
- 50324200-4 · Servicii de intretinere preventiva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.553 RON
- Valoare atribuită
- 36.553 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 10:09
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.553 RON
din 36.553 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro