Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii Transport Persoane cu Microbuz
- Număr anunț
- DA41047198
- Autoritate contractantă
- Unitatea Administrativ Teritoriala (UAT) Orasul Jibou (CUI 4494926)
- Furnizor / câștigător
- LEU TRANSPORT A&T SRL (CUI RO15940064)
- Cod CPV
- 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.371,90 RON
- Valoare atribuită
- 5.371,90 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 13:08
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.371,90 RON
din 5.371,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro