Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator 12*100AH BK90368 Stationar

Număr anunț
DA41046156
Autoritate contractantă
Complex Statiune Balneara Dorna Candrenilor SRL (CUI 49903214)
Furnizor / câștigător
RAILEX S.A. (CUI RO9820616)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975,20 RON
Valoare atribuită
975,20 RON
Data publicării
25.08.2026 12:08
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975,20 RON

din 975,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.