Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AC PENTRU ANESTEZIE SPINALA G27, BIZOU PENCIL POINT - PENCAN G27 0,40 X 88 mm + Introducator
- Număr anunț
- DA41045183
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- ALMED INVESTMENTS S.R.L. (CUI 29136540)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075 RON
- Valoare atribuită
- 1.075 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:21
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.075 RON
din 1.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro