Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OXALIPLATIN KABI 5mg/ml - concentrat 100mg
- Număr anunț
- DA41045160
- Autoritate contractantă
- SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
- Cod CPV
- 33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.738,54 RON
- Valoare atribuită
- 32.738,54 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:20
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.738,54 RON
din 32.738,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro