Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulatori motorola mtp 3550 ADV1543764
- Număr anunț
- DA41045025
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARĂ 02310 SIBIU (CUI 42617070)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA INTERNET CABLU S.R.L. (CUI RO43269771)
- Cod CPV
- 31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.640 RON
- Valoare atribuită
- 1.640 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:12
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.640 RON
din 1.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro