Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aciclovir Rompharm 250mg pulb.pt.sol.perf. x 5flac ACICLOVIRUM
- Număr anunț
- DA41045015
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 1.260 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:11
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260 RON
din 1.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro