Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sufertas cu 2 compartimente

Număr anunț
DA41042295
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
Furnizor / câștigător
HONTFAR SRL (CUI RO4075120)
Cod CPV
14522400-0 · Abrazivi naturali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.035,50 RON
Valoare atribuită
1.035,50 RON
Data publicării
25.08.2026 08:47
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.035,50 RON

din 1.035,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.