Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bec led 7w(timbru verde) COMTEC - 8734 dp

Număr anunț
DA41047621
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DOROHOI (CUI 4112945)
Furnizor / câștigător
MIRA-COM SRL (CUI RO3371542)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,30 RON
Valoare atribuită
405,30 RON
Data publicării
25.08.2026 13:30
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,30 RON

din 405,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.