Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METRO Chef Hamburger Piept Pui Congelat cca. 2,5 Kg ❄
- Număr anunț
- DA41047352
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 391,09 RON
- Valoare atribuită
- 391,09 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 13:16
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
391,09 RON
din 391,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro