Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set rafturi profesionale de depozitare

Număr anunț
DA41047309
Autoritate contractantă
MUZEUL BRAILEI (CUI 5217575)
Furnizor / câștigător
SMART IMPORT S.R.L. (CUI RO47212964)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.859,39 RON
Valoare atribuită
5.859,39 RON
Data publicării
25.08.2026 13:14
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.859,39 RON

din 5.859,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.