Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de incarcare 22kw

Număr anunț
DA41045574
Autoritate contractantă
COMUNA IONESTI (CONSILIUL LOCAL IONESTI) (CUI 4898860)
Furnizor / câștigător
EUROCAM CONCEPT SRL (CUI RO27769627)
Cod CPV
31681500-8 · Aparate de reincarcare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.300 RON
Valoare atribuită
9.300 RON
Data publicării
25.08.2026 11:39
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.300 RON

din 9.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.