Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII GAZDUIRE SI ADMINISTRARE SITE

Număr anunț
DA41045522
Autoritate contractantă
COMUNA RUGINESTI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI RUGINESTI) (CUI 4297746)
Furnizor / câștigător
BIG MEDIA RELATII PUBLICE SRL (CUI 17218000)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.200 RON
Valoare atribuită
12.200 RON
Data publicării
25.08.2026 11:37
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.200 RON

din 12.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.