Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suruburi pentru lucrari de intretinere PC

Număr anunț
DA41045308
Autoritate contractantă
Serviciul public pentru administrarea pietelor, oborului si cimitirelor aflate in proprietatea municipiului Botosani (CUI 43330711)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,48 RON
Valoare atribuită
202,48 RON
Data publicării
25.08.2026 11:26
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,48 RON

din 202,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.