Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 12,9% sub estimat

Rechizite scolare

Număr anunț
DA41046584
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
COLOR GOLD SRL (CUI RO30349216)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.846 RON
Valoare atribuită
3.351 RON 12,9% sub estimat
Data publicării
25.08.2026 12:33
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.351 RON

din 3.846 RON estimat 12,9%

Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 495 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.