Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PISTOL BIOPSIE MAGNUM
- Număr anunț
- DA41046405
- Autoritate contractantă
- Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
- Furnizor / câștigător
- RAMIDO STAFF SRL (CUI 26054535)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 12:22
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro