Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet lubrifianti si piese de schimb
- Număr anunț
- DA41045627
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU CRESTEREA OVINELOR SI CAPRINELOR POPAUTI (CUI RO24513739)
- Furnizor / câștigător
- AGRITEHNICA SERVICE SRL (CUI RO19108624)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.610,72 RON
- Valoare atribuită
- 32.610,72 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:41
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.610,72 RON
din 32.610,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro