Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Einhell AGILLO 36/255 BL PXC + Twinpack + 4514095 Motocoasa, 255 mm, cutit cu 3 dinti + Set 2
- Număr anunț
- DA41045461
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI RO4192715)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.609,51 RON
- Valoare atribuită
- 3.609,51 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:34
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.609,51 RON
din 3.609,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro