Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carcasa ambreiaj H 525PT5S, Ambreiaj 525 PT5S, Carcasa ambreiaj 545 RX, Ambreiaj 545 RX, Cap trimmy
- Număr anunț
- DA41044483
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC PAVAJE SPATII VERZI (CUI 13939144)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.479,33 RON
- Valoare atribuită
- 2.479,33 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 10:46
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.479,33 RON
din 2.479,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro