Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Bec LED, priza dubla incastrata, banda izolatoare, cablu MYYM si pat cablu 16x16
- Număr anunț
- DA41021716
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- SAVANT SRL (CUI RO641757)
- Cod CPV
- 31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.496 RON
- Valoare finală
- 2.496 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:58
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.