Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE TOPOGRAFIE
- Număr anunț
- DA41041645
- Autoritate contractantă
- COMUNA JAMU MARE (PRIMARIA JAMU MARE) (CUI 4483676)
- Furnizor / câștigător
- START-TOPO SRL (CUI 19083538)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 19:24
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 17:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.000 RON
din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro