Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE ȘI BIROTICĂ

Număr anunț
DA41047972
Autoritate contractantă
Comuna Curtesti (Primaria Curtesti Jud Botosani) (CUI 3433866)
Furnizor / câștigător
PROLIBRIS-BT SRL (CUI RO12931487)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.829,24 RON
Valoare atribuită
4.829,24 RON
Data publicării
25.08.2026 13:51
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.829,24 RON

din 4.829,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.