Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie

Număr anunț
DA41047036
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA CLUJ (CUI 37579689)
Furnizor / câștigător
GALANO PREST SRL (CUI RO11286197)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.340 RON
Valoare atribuită
29.340 RON
Data publicării
25.08.2026 12:59
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.340 RON

din 29.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.