Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Avizier magnetic 90x120 cm ACCENTA
- Număr anunț
- DA41046276
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 IANA (CUI 28498178)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.296,88 RON
- Valoare atribuită
- 4.296,88 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 12:15
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.296,88 RON
din 4.296,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro