Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Expertiză tehnică exigența A1, privind evaluare stare tehnică cu încadrare în clasa de risc seismic
- Număr anunț
- DA41045457
- Autoritate contractantă
- COMUNA MICLESTI (CUI 3337605)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT PROIECT SRL (CUI RO17460542)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.900 RON
- Valoare atribuită
- 27.900 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:34
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.900 RON
din 27.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro