Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lot partial materiale reparatii
- Număr anunț
- DA41034063
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
- Furnizor / câștigător
- URVAS COM SRL (CUI RO12162910)
- Cod CPV
- 44191000-5 · Diverse materiale de constructii din lemn (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 884,86 RON
- Valoare atribuită
- 884,86 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 15:11
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
884,86 RON
din 884,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro