Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie curte interioara
- Număr anunț
- DA41047607
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALBESTI-PALEOLOGU (CUI 2845664)
- Furnizor / câștigător
- KLIJ PRESTIGE SRL (CUI 14354202)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.000 RON
- Valoare atribuită
- 123.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 13:29
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123.000 RON
din 123.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro