Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie tehnica Dacia Duster CS08NFT

Număr anunț
DA41047194
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL CARAS SEVERIN (CUI 3228276)
Furnizor / câștigător
VEVERCA VLADY SERV S.R.L. (CUI 39617835)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.292,72 RON
Valoare atribuită
2.292,72 RON
Data publicării
25.08.2026 13:07
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.292,72 RON

din 2.292,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.