Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montaj standard aparat aer conditionat 9000-12000 BTU

Număr anunț
DA41047037
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA (CUI 4340358)
Furnizor / câștigător
VIDEO VILLAGE S.R.L. (CUI 40344470)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
25.08.2026 12:59
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.