Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Tamplarie PVC cu Geam Termopan

Număr anunț
DA41047020
Autoritate contractantă
Comuna Pantelimon (Primaria comunei Pantelimon) (CUI 5806791)
Furnizor / câștigător
TEBA COM SRL (CUI 5322694)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.509,92 RON
Valoare atribuită
2.509,92 RON
Data publicării
25.08.2026 12:58
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.509,92 RON

din 2.509,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.