Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet ghiduri matematica evaluare nationala 2027
- Număr anunț
- DA41046214
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRANESTI (CUI 24965718)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA PARALELA 45 S.R.L. (CUI RO6494981)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.858,45 RON
- Valoare finală
- 1.858,45 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 12:11
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.