Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare faza SF/DALI, Documentații th. Avize/Acorduri Reabilitarea integrată Școala Gimnazială

Număr anunț
DA41046157
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI ALBESTII DE ARGES) (CUI 4121978)
Furnizor / câștigător
ALCO ARHITECTURA S.R.L. (CUI 50061080)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
25.08.2026 12:08
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.