Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare și personalizare materiale promoționale și semnalistică pentru școală

Număr anunț
DA41046122
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRANESTI (CUI 24965718)
Furnizor / câștigător
EVENMORE CSK S.R.L. (CUI RO41922121)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.495 RON
Valoare atribuită
15.495 RON
Data publicării
25.08.2026 12:07
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.495 RON

din 15.495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.