Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE CATERING

Număr anunț
DA41044214
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA" DEVA (CUI 4374652)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39222000-4 · Articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,40 RON
Valoare atribuită
481,40 RON
Data publicării
25.08.2026 10:33
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,40 RON

din 481,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.