Ofertă refuzată Cumpărare directă

Arta este adevărul absolut Note și aforisme

Număr anunț
DA41031070
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL Florica Cristoforeanu (CUI 5033688)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620 RON
Valoare finală
1.620 RON
Data publicării
21.08.2026 10:54
Data finalizării
25.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.