Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii artistice Ina Todoran ( recital folcloric autentic)

Număr anunț
DA41048066
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Cultura Traditionala si Educatie Artistica Mures (CUI 27306142)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA CULTURALA "GRAI ARDELEAN" (CUI 32957783)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
25.08.2026 13:56
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.