Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE INTRETINERE CURATENIE

Număr anunț
DA41047134
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BOTESTI (CUI 28376979)
Furnizor / câștigător
BIG SRL (CUI RO829581)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
968,60 RON
Valoare atribuită
968,60 RON
Data publicării
25.08.2026 13:04
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

968,60 RON

din 968,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.