Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari la instalatia sanitara

Număr anunț
DA41044988
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASUTA CU POVESTI (CUI 31989779)
Furnizor / câștigător
CARD INSTAL SRL (CUI RO14114609)
Cod CPV
45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,04 RON
Valoare atribuită
195,04 RON
Data publicării
25.08.2026 11:10
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,04 RON

din 195,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.