Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare documentatii tehnico- financiare pentru scolile gimnaziale nr.2, nr.6, nr.9

Număr anunț
DA41011860
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
DAVIDE EL BRAVO SRL (CUI RO31700497)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.966,93 RON
Valoare atribuită
123.966,93 RON
Data publicării
18.08.2026 14:42
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123.966,93 RON

din 123.966,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.