Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,0% sub estimat

Nature Puppy 12 kg hrana caine junior -120 kg

Număr anunț
DA41048991
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
THOR PETFOOD DISTRIBUTION SRL (CUI RO33362830)
Cod CPV
15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980 RON
Valoare atribuită
1.920 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
25.08.2026 14:44
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.920 RON

din 1.980 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.