Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza si protectie

Număr anunț
DA41048301
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL G.M. ZAMFIRESCU (CUI 3897270)
Furnizor / câștigător
FUŞLE SECURITY SRL (CUI 26621079)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.054 RON
Valoare atribuită
6.054 RON
Data publicării
25.08.2026 14:08
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.054 RON

din 6.054 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.