Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse necesare pentru reparații - secție chimică
- Număr anunț
- DA41048076
- Autoritate contractantă
- TERMOCENTRALE CONSTANTA S.R.L. (CUI RO46549920)
- Furnizor / câștigător
- STERA INDUSTRY SRL (CUI RO14613064)
- Cod CPV
- 44163000-0 · Tevi si racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.902,05 RON
- Valoare atribuită
- 5.902,05 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 13:57
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.902,05 RON
din 5.902,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro