Ofertă acceptată Cumpărare directă

Roler kit caseta imprimanta Epson

Număr anunț
DA41047840
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
GIMAR MICROTECH SRL (CUI RO12347667)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.146,45 RON
Valoare atribuită
3.146,45 RON
Data publicării
25.08.2026 13:44
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.146,45 RON

din 3.146,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.