Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi examinare nepudrate din nitril albastru nesterile S,M L,XL

Număr anunț
DA41047781
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. SPIRIDON (CUI 3127433)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.882,50 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
25.08.2026 13:40
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 4.882,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.