Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE IMBRACARE A PODELELOR SI PERITILOR SALA DE SPECTACOL
- Număr anunț
- DA41047001
- Autoritate contractantă
- Casa de Cultura „Mihai Ursachi” a Municipiului Iasi (CUI 4981379)
- Furnizor / câștigător
- MIRAGE HUB 360 S.R.L. (CUI 55188247)
- Cod CPV
- 45430000-0 · Lucrari de imbracare a podelelor si a peretilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 12:57
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.000 RON
din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro