Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII TEHNICE
- Număr anunț
- DA41046472
- Autoritate contractantă
- Teatrul Municipal Bacovia (CUI 4353277)
- Furnizor / câștigător
- DEMECO SRL (CUI 16514342)
- Cod CPV
- 90511300-5 · Servicii de colectare a deseurilor dispersate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.884 RON
- Valoare atribuită
- 35.884 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 12:27
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.884 RON
din 35.884 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro