Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemne fe foc

Număr anunț
DA41046179
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE BIRSESTI (CUI 28107156)
Furnizor / câștigător
ANFO 2007 S.R.L. (CUI RO22027295)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.260 RON
Valoare atribuită
10.260 RON
Data publicării
25.08.2026 12:09
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.260 RON

din 10.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.