Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire transfer belt Konica Minolta bizhub C454e

Număr anunț
DA41046834
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
Furnizor / câștigător
SERVICE GRUP SRL (CUI 10424470)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.196,69 RON
Valoare atribuită
2.196,69 RON
Data publicării
25.08.2026 12:47
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.196,69 RON

din 2.196,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.