Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile toner imprimante/copiatoare

Număr anunț
DA41044725
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 14136763)
Furnizor / câștigător
TEBA COMPUTERS SYSTEMS SRL (CUI RO23752223)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.502 RON
Valoare atribuită
17.502 RON
Data publicării
25.08.2026 10:56
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.502 RON

din 17.502 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.